Kviečiame bendradarbiauti profesionalius architektus bei interjero dizainerius

UAB BALTIC MASTER dirbanti nestandartinių baldų gamybos srityje, nori pasiūlyti Jums tapti mūsų įmonės partneriais. Mūsų siūlomų paslaugų sąrašas baldų gamintojams yra platus ir patrauklus, o turimų techninių galimybių dėka, galime garantuoti trumpus gamybos terminus, aukštą gaminių kokybę ir lanksčią kainų sistemą.

Mūsų įmonė nuolat ieško verslo partnerių ir atstovų vietinėje ir tarptautinėse rinkose. Kadangi mes gaminame nestandartinius baldus, nusistovėjusio baldų kainoraščio neturime. Kiekvienas užsakymas yra skirtingas, individualus, todėl ir kaina kas kart kinta. Norėdami sužinoti tam tikro baldo kainą, atsiųskite mums savo brėžinį, pagal kurį paskaičiuosime tikslią Jūsų norimo baldo kainą. Tokia darbo specifika su verslo partneriais yra nusistovėjusi ir pasitvirtinusi. Jūs siunčiate savo užsakymus, o mes siūlome savo kvalifikuotą personalą, aukštą išskirtinių gaminių kokybę ir geriausias kainas rinkoje.

Mes esame atviri Jūsų pasiūlymams ir pastebėjimams. Drąsiai rašykite arba skambinkite mums, išklausysime, patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus. Tikimės tapti patikimais ir naudingais Jūsų partneriais baldų gamyboje.

Pateikti užklausą

Contact Form Demo (#3)